O Ses Türkiye Şampiyonu Ne Kadar Kazanıyor? | Nazike Abla

O Ses Türkiye Şampiyonu Ne Kadar Kazanıyor?

O Ses Türkiye Şampiyonu Ne Kadar Kazanıyor?

2018 yılında O Ses Türkiye Şampiyona ne veriliyor merak ediyor muydunuz? Geçtiğimiz sezonlarda şampiyon olan yarışmacılara verilen ödüllerden yola çıkarak bir yorum yapmak gerekirse bu yılın ödülü de muhtemelen aynı olacaktır.

Geçtiğimiz sezonlarda O Ses Türkiye ödül olarak şampiyon olan yarışmacılara bir adet sıfır araba ile ilk albümünün çıkış masraflarını karşılama vaat ediyordu. Bu yılda aynı ödülleri vereceği tahmin edilen Acun Ilıcalı’dan açıklama henüz yapılmadı.

O Ses Türkiye 2018 sezonunun kazananı Lütfiye Özipek oldu. Finalde 7 ismin sergilediği performanslar sonucunda finale Lütfiye Özipek ile Yener Bulut&Ümit Durak kalmayı başardı. Acun Ilıcalı tarafından Noter onaylı olarak gerçekleştirilen SMS oylaması sonucunda Özipek yarışmayı kazan isim oldu. Gökhan’ın takımından olan Lütfiye ayrıca O Ses Türkiye tarihinde bir ilke imza attı. Daha önceki yarışmalarda bir bayan yarışmacı şampiyon olmayı başaramamıştı. O Ses Türkiye ödül nedir sorusunun cevabını henüz bilmiyor olsak bile kazanan kişiyi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Muhtemelen sıfır bir araba ile çıkaracağı ilk albümün masrafları karşılanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN