Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sırası Öğren! | Nazike Abla

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sırası Öğrenme

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sırası Öğrenme

Kim Milyoner olmak ister yarışması günümüzde toplamda 2 Milyona yakın başvuru almıştır. Yarışma başvuruları ATV internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Oldukça basit birkaç adımın ardından formu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru sonucunuz tarafınıza bildirilecektir.

Yarışmaya katılmak için başvuru formunu doldurmak dışında herhangi bir işleme gerek yok. Bir soru cevaplamanıza gerek kalmadan, hızlıca başvuruda bulunabilir ve belki de yarışmaya katılmaya hak kazanırsınız. Başvurunuz sonrasında açıklanan yarışmacılar listesinde yer almanız halinde sıradaki adıma geçebilirsiniz. Kim Milyoner olmak ister başvuru sıralama takip ederek, ön mülakata katılmaya hak kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz. Ön mülakata katılımınızın ardından sorulacak basit soruları geçmeniz halinde televizyon ekranlarında ki yarışmaya katılabilirsiniz.

Başvuru numaranızı kaybetmeniz veya telefon numaranızda değişiklik olması halinde Kim Milyoner Olmak Müşteri Hizmetlerini aramanız gerekmekte. 444 88 81 numaralı çağrı merkezini arayarak güncelleme yaptırabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak ister sıralama öğrenme işleminizi kolay yapabilirsiniz. Yarışmacı olarak kabul edilmediğiniz her haftanın ardından tekrardan yarışmaya katılım formunu doldurmanız gerektiğini unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Başvurdum ama numaramı öğrendim, telefonla aradım ulaştım teşekkür ederim. Teşekkür ederim ..

  2. Murat Yıldırım bu programı sunması gerçekten çok iyi oldu. Hem iyi bir oyuncu hemde oldukça kaliteli bir sunucu bence..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN