Güldür Güldür Show Nerede Çekiliyor? | Nazike Abla

Güldür Güldür Show Nerede Çekiliyor?

Güldür Güldür Show Nerede Çekiliyor?

Günlük hayatımızın monoton yaşanmışlıklarına farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı başaran Güldür Güldür Show izleyicileri ekranların başına kilitliyor. Programı yakından takip eden ve seven izleyiciler Güldür Güldür Show bilet alma konusunu merak ediyorlar. Biletleri nereden ve nasıl alacakları konusunda yeterli bilgiye ulaşamıyorlar.

Güldür Güldür Show başvuru yaparak canlı bir şekilde gösteriyi izleme şansı yakalayabilirsiniz. Aileden aşka, şöhretten arkadaşlığa hatta futbol maçlarından teknolojiye hemen hemen her konuda bir mizahi yaklaşımla karşılaşmanız mümkün. Mizahi yaklaşımlarının yanı sıra mantıklı çözümler üretmeyi başaran ekip, sosyal medya ve ekranları başında yer alan seyircileri etkilerken güldürmeyi başarıyor.

Nerede çekildiği konusunda net bir bilgi verilemeyen program her yeni bölümde farklı bir tiyatroda gösterime giriyor denebilir. Türkiye’nin dört bir yanında tiyatro salonlarında gösteriye çıkan ekip, çoğunlukla İstanbul’da Beşiktaş Kültür Merkezi tiyatrolarında sahneye çıkıyor. İstanbul içerisinde BKM dışında birçok alternatif tiyatroda da sahne alarak her iki yakada yer alan izleyicilerini memnun etmeyi başarıyor. Sizde skeçlere canlı canlı izleyerek kahkaha atmak istiyorsanız hemen bir bilet alarak programı izlemeye gidebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN