2018 Tül Perde Modelleri | Nazike Abla

2018 Tül Perde Modelleri

2018 Tül Perde Modelleri

Yeni sezonda evinizin şıklığını korumaya kararlıysanız 2018 tül perde modelleri tam size göre. Göz alıcı vazolar ve avizelerin yer aldığı klasik tarzı yansıtacak bir salon için tül perde tercihi oldukça önemlidir. Dantel işlemelerin ve tavandan başlayarak uzanan modellerin tercih edilmesi çok daha uygun olacaktır. Tabana kadar uzanmakta olan tül perdeler, tek parça halinde kullanılabildiği gibi iki parça şeklinde olanları da mevcuttur.

Eğer sizde modernliği seven biriyseniz o zaman stor tül perdeler sizin için daha uygun. Spor ve modernliğin bir araya gelerek işlendiği bunun oturma gruplarınıza da yansıyan tarzıyla şıklık ve moda evinize geliyor. Bu tarz bir oda için stor tül perde tercihi oldukça yakışacaktır. Renkleri ve dokusu doğru tercih edilmesi halinde stor tül perdeleriniz fon perdeleriyle birlikte oldukça güzel bir ikili olabilir. Fon perdesi olmadan da rahatlıkla kullanabileceğiniz stor perde modelleri bulunmakta. Oldukça ağır ve kalın fon perde kumaşlarının yanı sıra, tül veya kalın tülden yapılma fon perdeleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Şu son paylaşmış olduğunuz dört adet sarı tasarımı çok beğendim, bir dörtyola inip bakayım yoksa internetten almam gerekecek sanırım.

  2. Tül perde modelleri gerçekten oldukça kaliteli bir şekilde üretiliyor ve tasarlanıyor. Başka hiçbir dekorsayoncuda bu tür tasarımlara denk gelmedim, teşekkürler. alacağım ürün hakkında bilgi sahibi olmamı sağlıyor bu ürünler

  3. Bu kadar güzel tül perde modellerini başka hiçbir yerde görememiştim, çok teşekkür ederim nazike abla

  4. Tül perde alırken dikkat edilmesi gereken onlarca farklı nokta varki gerçekten bunları ben bile bilmiyorum yıllardır baktığım halde..

  5. Tül perde modelleri arasında onlarca farklı modeller yer almakta ancak ben zor beğenen birisi olarak bunları beğenmekte oldukça fazla güçlük çekiyorum ya.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN