2018 Survivor Gönüllüler Takımınınn İsimleri | Nazike Abla

2018 Survivor Gönüllüler Takımınınn İsimleri Nedir?

2018 Survivor Gönüllüler Takımınınn İsimleri Nedir?

Yeni yılla birlikte efsane bir Survivor sezonu bizleri bekliyor peki, survivor gönüllüler takımı kimlerden oluşuyor biliyor musunuz? Bugüne kadarki en iyi sezon olacağı belirtilen sezonda sürpriz birçok isim yer alıyor. Survivor gönüllüler ve All Star kapışmasının fazlasıyla çekişmeli geçeceği düşünülüyor. Gelin sezon hakkında biraz daha ayrıntıya girelim.

Geçtiğimiz sezonların yıldızları ve şampiyonlarının bir araya geldiği All Star karşısında gönüllüler ekibinin şansı ne kadar olacak. Çekişmeli bir şekilde başlayan sezon tüm hızıyla devam ederken, halen takımlarda yer alan isimleri bilmeyenleriniz olabilir. Gönüllüler arasında yer alan isimler arasında Adriana Lima’nın bir arkadaşı da yer alıyor. Instagram’da yaptığı paylaşımla arkadaşını Survivor 2018’e uğurladığını belirtiyor Lima.

Toplamda 12 kişiden oluşan gönüllüler takımı, çekişmeli bir sezonun sinyallerini veriyor. İşte Survivor gönüllülerin isimleri tamamı; Gamze Aksu, Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış ve Marcus (Lima’nın arkadaşı).

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Bu sene cumali favorim, umarım kazanır ya hem o kadar yol yürümüş hem de anadolunun has çocuğu cumali..

  2. Survivor gönüllülerde en fazla sevdiğim oyuncu bence mutlaka; hakan.. takımı oldukça güzel yönetiyor tecrübesi de oldukça fazla..

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN